• «Право - это все то, что истинно и справедливо»

  В.Гюго

 • «Незнание закона не освобождает от ответственности, а вот знание нередко освобождает»

  Е. Лец

 • «Один человек плюс закон - уже большинство»

  Калвин Кулидж

 • «Равенство прав не в том, что все ими воспользуются, а в том, что они всем предоставлены»

  Сенека

Прямой номер адвоката +38 098 750 58 80 или +38 066 903 41 15

Приклад скарги на постанову слідчого про закриття кримінального провадження

Комунарський районний суд м. Запоріжжя

69104, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд. 7

Заявник: Лукомська Катерина Миколаївна,

(23.02.1984 року народження),

Зареєстрована: м. Запоріжжя, вул. Ювілейна, буд. 45

Фактично проживає (для кореспонденції):

69104, м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, буд. 18, кв. 45

тел. 099 457 80 65

Скарга на постанову про закриття кримінального провадження

Відповідно до частини 1 ст. 24 Кримінального процесуального кодексу України: «…». Пункт 3 частини 1 ст. 303 КПК України передбачає…

11 травня 2017 року Лукомська Катерина Миколаївна звернулася до Слідчого відділення Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу Головного управління національної поліції в Запорізької області з заявою в якій повідомляла про вчинення Лукомським Олегом Анатолійовичем, 06.09.1982 року народження злочину, покарання за яке передбачене ст. 164 Кримінального кодексу України (злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів)).

Вказана вище заява про вчинення кримінального правопорушення була внесена до ЄРДР за № 12011070049901417.

31 травня 2017 року слідчим СВ Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу Головного управління національної поліції в Запорізької області було винесено постанову про закриття кримінального провадження, в якому вказано на відсутність в діях Лукомського О.А., складу злочину, оскільки в 31.05.2017 року він частково сплатив заборгованість по аліментам, здійснивши платіж на суму 200 гривень.

Слідчим було здійснено висновок про те, що ухилення від сплати аліментів в даному випадку не є злісним. З таким висновком слідчого погодитись неможливо, адже Лукомський О.А., не сплачує аліменти вже більш ніж протягом трьох років і за весь цей період здійснив лише один платіж на суму 200 гривень. Слідчим невірно було застосовано норми статті 164 Кримінального кодексу України. Законом № 1404-VIII від 02.06.2016 було внесено зміни до примітки до зазначеної статі, відповідно вона на даний час має наступну редакцію: «…».

В даній справі маємо заборгованість платника аліментів за 3 роки у сумі 27 200 гривень. Актуальна довідка про суму заборгованості буде надана у судове засідання. Крім того, слідчим не було вчинено жодних дій щодо розшуку майна боржника та місця його роботи. Боржник працює в Російській Федерації, регулярно перетинає державний кордон України з метою робочих поїздок до РФ. Про цей факт скаржник повідомляла слідчого, однак він не здійснив жодних запитів до Державної прикордонної служби. Слідчий в постанові вказує, що ухилення від сплати аліментів боржника не є злісним, при цьому не зазначаючи а ні період такої заборгованості, і за загальної її суми. Очевидним є те, що станом на день закриття кримінального провадження, заборгованість Лукомського О.А., значно перевищує суму виплат які він мав здійснити за три місяці нарахування аліментів.

Отже, в діях Лукомського Олега Анатолійовича безумовно міститься склад злочину, передбаченого ст. 164 КК України.

Відповідно до частини 1 ст. 304 КПК України «…». Оскаржувану постанову скаржник отримала 27 червня 2017 року. З огляду на це, строк на оскарження постанови не пропущено.

Враховуючи все вищезазначене, та керуючись ст.ст. 24, 214, 303, 304 КПК України та ст. 164 КК України, -

Прошу суд:

1. Постанову про закриття кримінального провадження, яке внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за 12011070049901417 від 31 травня 2017 року – скасувати.

Додатки:

1. Копія постанови про закриття кримінального провадження;

2. Копія розрахунку заборгованості по аліментам;

3. Копія поштового повідомлення.

 

05 липня 2017 року                                                                                                                 Лукомська К.М.

 

Также актуально

Приклад позовної заяви про припинення аліментів
Приклад позову про визнання батьківства
Приклад клопотання про закриття провадження у справі
Приклад позову про усунення перешкод в користуванні нежитловим приміщенням
Зразок адміністративного позову про визнання акта органу місцевого самоврядування незаконним
Зразок клопотання про призначення експертизи

 

Юрист
Юрист
Емец Артем Юрьевич

Что будет с вашими кредитами после карантина?

Взыскание по исполнительной надписи нотариуса стало очень популярным механизмом взыскания задолженности с должников. Скорее всего после карантина эта процедура станет еще более массовой

Вся статья

Процент выигранных дел

Какой должен быть процент выигранных делу у успешного адвоката. Давайте разбираться.

Вся статья

 

 

 

 

Новое на сайте

 

Категории

 


Создание сайтов